ژله حلقه ای آناناس

زمان آماده سازی
20 دقیقه
میزان دشواری
آسان
مناسب برای
10 نفر
وعده غذایی
دسر
نوشته شده توسط
ارسال شده در
1 قوطی
کمپوت آناناس
1 بسته
پودر ژله
ژله حلقه ای آناناس

ژله یکی از خوراکی های پر طرفدار به خصوص برای کودکان است که به روش های مختلفی تهیه می شود . یکی از خوشمزه ترین و زیبا ترین انواع ژله ، ژله حلقه ای آناناس است که طرز تهیه بسیار آسانی دارد و می توان آن را خیلی سریع آماده کرد . ژله آناناس حلقه ای یک دسر مناسب و عالی برای تولدها و میهمانی هاست .
سایت آشپزی و شیرینی پزی آیکابان طرز تهیه ژله حلقه ای آناناس را آموزش می دهد .
برای تهیه ژله حلقه ای آناناس به یک قوطی کمپوت آناناس و یک بسته پودر ژله با طعم و رنگ دلخواه نیاز داریم . ( بهتر است از پودر ژله ای استفاده کنید که با آناناس تفاوت رنگ داشته باشد تا در پایان ترکیب زیباتری داشته باشید )
کمپوت آناناس را با در بازکن ، باز کرده و آب کمپوت را خالی می کنیم .
یک بسته پودر ژله ( من از پودر ژله سیب استفاده کردم ) را در یک لیوان آب جوش حل کرده و روی بخار کتری قرار می دهیم تا کاملا شفاف شود . سپس یک لیوان آب سرد به آن اضافه کرده و کنار می گذاریم تا کمی خنک شود و بعد آن را روی حلقه های آناناس می ریزیم . ( فقط دقت کنید که حلقه های آناناس دقیقا روی هم قرار گرفته باشند )
ژله حلقه ای آناناس را یک شب تا صبح در یخچال قرار می دهیم تا کاملا خودش را بگیرد . ( در تهیه این ژله چون از میوه استفاده می شود در نتیجه به مدت زمان بیشتری برای آماده شدن ژله نیاز است )
سپس ژله حلقه ای آناناس را از یخچال خارج کرده و بعد از آنکه ته قوطی را هم با در باز کن ، باز کردیم با یک فشار کوچک داخل ظرف قرار می دهیم .
ژله حلقه ای آناناس را با یک چاقوی تیز برش داده و سرو می کنیم .

  1. دقت کنید که برش ها دقیقا از روی اسلایس های آناناس انجام شود .

هیچ دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است ، شما اولین نفر باشید !

پاسخ دهید

توجه: نظرات مدیریت سایت تا آنجا که بتواند از ویرایش یا حذف نظرات ارسالی توسط کاربران خودداری خواهد کرد ، مگر اینکه پیام مورد نظر دارای کلمات رکیک و مغایر با محدوده تعیین شده در قوانین سایت باشد .

آدرس پست الکترونیک شما هرگز منتشر نخواهد شد. قسمت های ضروری با * نشانه گذاری شده اند

*
*